MIESTO AUTOBUSŲ EISMAS POILSIO DIENOMIS NUO 2020m. 09 01 D.

MIESTO AUTOBUSŲ EISMAS   NUO 2020m. 09 01 D.

POILSIO DIENOMIS

NR. 1 AUTOBUSŲ STOTIS -PIENINĖ

6.15  7.00  7.50  8.40  10.25  11.17 -nuo Dukstynos  12.05  13.02  13.50   14.40   15.30

LIGONINĖ – PIENINĖ

6.16   7.01   7.51   8.41   10.26   11.18   12.16   13.03   13.51   14.41   15.31

KĘSTUČIO A. – PIENINĖ

6.25  7.10   8.00   8.50   10.35   11.27   12.15   13.10   14.00   14.50   15.40

PIENINĖ – A.S.

6.35  7.25  8.15  9.05 – Dukstyna  10.50 – Dukstyna  11.40  12.30  13.25  14.15   15.05   15.55

KĘSTUČIO A. – A.S.

6.45  7.35   8.00 Š.   8.25    8.50 Š.    9.15 – Dukstyna    9.40 Š.   10.30 Š.    10.58 – Dukstyna

11.27 Š.   11.50    12.15 Š.  12.40   13.10 Š.    13.35  14.25   15.15   16.05

NR. 1A AUTOBUSŲ STOTIS – TURGUS (ŠEŠTADIENĮ)

7.25   8.15   9.05   9.55   10.45   11.40   12.30

LIGONINĖ – TURGUS (ŠEŠTADIENĮ)

7.26   8.16   9.06   9.56   40.46   11.41   12.31

TURGUS  – AUTOBUSŲ STOTIS (ŠEŠTADIENĮ)

7.58   8.48   9.38   10.28   11.25   12.13   13.08

NR. 2 BIOFABRIKAS – KOKLIŲ F. (PAŠILĖ)

7.57  8.57  10.30 A.S.  12.35  13.45

PRAMONĖS MR. – KOKLIŲ F.(PAŠILĖ)

8.04  9.04  10.36 A.S.  12.40  13.50

KĘSTUČIO A. – KOKLIŲ F.

8.10  9.10  9.42 – Pašilė  10.43  A.S.  11.45 nuo Muziejaus   12.45  13.55

PIVONIJOS MR. – BIOFABRIKAS

7.26  8.27  9.30 – Turgus  10.06  12.01  13.01  14.05 A.S.

PAŠILĖ – BIOFABRIKAS

10.00

KĘSTUČIO A. – BIOFABRIKAS

7.36  8.36  10.15  12.10  13.10

MUZIEJUS – KOKLIŲ F.

7.10  8.11   9.11   9.43 – Pašilė  11.46   12.46   13.56

MUZIEJUS – A.S

14.13

NR. 3 ŽALIASIS VNK. – REČIONYS (ŠEŠTADIENĮ)

7.58     9.03  – TURGUS      9.53    11.02 AS.

KREKŠLIAI – REČIONYS

8.00   9.05 – TURGUS   9.55   11.04  AS

GELŽBETONIS – REČIONYS

8.05   9.10 – TURGUS   10.00   11.09

MUZIEJUS – AS

11.14 Š.

MUZIEJUS – ŽALIASIS VNK.

7.45   8.51   9.41   10.50

NR. 4 AUTOBUSŲ STOTIS – PAŠILĖ

6.30  7.30  8.30  10.05  11.05  12.05  13.05  14.05   15.05

LIGONINĖ – PAŠILĖ

6.32  7.31  8.31  10.06  11.06  12.06  13.06  14.06  15.06  

MUZIEJUS – PAŠILĖ

6.40  7.40   8.40  10.15  11.15  12.15  13.15  14.15   15.15

PAŠILĖ – A.S.

7.00   8.00   9.00   10.35   11.35   12.35   13.35   14.35  15.35

MUZIEJUS – A.S.

7.15   8.15   9.15   10.50   11.50    12.50    13.50   14.50   15.50

PIVONIJOS MR. – A.S.

7.08    8.08    9.08    10.43    11.43    12.43    13.43   14.43   15.43

NR. 6 AUTOBUSŲ STOTIS – ŽALIASIS VNK.

6.12    7.10    8.06    9.01 – nuo Dukstynos   10.58 – nuo Dukstynos    11.53 – nuo Dukstynos

13.02 – nuo Dukstynos    13.50   14.50 – nuo Dukstynos   15.50 – nuo Dukstynos

LIGONINĖ – ŽALIASIS VNK.

6.13   7.11   8.07   9.02   10.59   11.54   13.03   13.51   14.51   15.51

MUZIEJUS – ŽALIASIS VNK.

6.20  7.17  8.13  9.09  11.06  12.01  13.10  13.58

ŽALIASIS VNK. – A.S.(DUKSTYNA)

6.35  7.33   8.29 – Dukstyna  9.23   11.19 – Dukstyna  12.18 – Dukstyna  13.24   14.15 – Dukstyna

15.15 – Dukstyna   16.15

KREKŠLIAI – AS (DUKSTYNA)

6.37   7.35   8.31 – Dukstyna   9.25   11.21 – Dukstyna   12.20 – Dukstyna   13.26   14.17 – Dukstyna

15.17 – Dukstyna   16.17 AS.

MUZIEJUS – A.S.(DUKSTYNA)

6.47  7.45  8.41 -Dukstyna  9.35  11.30 – Dukstyna  12.28 – Dukstyna   13.35   14.27 – Dukstyna

15.27 – Dukstyna   16.27 AS.

AUTOBUSŲ STOTIS  (VYTAUTO G.) – DUKSTYNA

8.49   10.38   11.38  12.36  14.35  15.35

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti