Istorija

Autotransporto įmonė Ukmergėje buvo įkurta pirmaisiais pokario metais. Jos bazę sudarė tik keli sunkvežimiai ir keli maži autobusai. 1949 m. įmonės žinioje buvo 19 automobilių, kuriuos vairavo 19 vairuotojų. Autobusais tais metais buvo pervežta 6.5 tūkstančio žmonių.

Ukmergės autotransporto įmonė stambiausia buvo 1970 metais: darbuotojų skaičius tuo metu išaugo iki 890, tame skaičiuje vairuotojų buvo 545. Jie vairavo 416 sunkvežimių, 62 autobusus, 17 lengvųjų automobilių.

Po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 1992 m. Ukmergės valstybinė autotransporto įmonė buvo reorganizuota ir įkurta Uždaroji akcinė bendrovė „Ukmergės autobusų parkas”. Pagrindinė bendrovės veikla – keleivių vežimas autobusais vietinio susisiekimo (miesto ir priemiesčio) maršrutais bei specialiais ir užsakomaisiais reisais.

Kita bendrovės veikla – bagažo ir siuntų gabenimas, autobusų stoties eksploatavimas, laisvų patalpų nuoma, reklama ir kt.

Šiuo metu autobusų parke dirba 60 darbuotojai. Miesto ir priemiesčio maršrutais važinėja 29 autobusai. Per metus bendrovės autobusai nuvažiuoja virš 1 mln. kilometrų ir perveža daugiau kaip 2 mln. keleivių.

Kviečiame keliauti su mumis ir linkime, kad kelionės metu visus lydėtų gera nuotaika ir malonūs įspūdžiai.

Mūsų patirtis

Autobusai
Autobusų nuoma
Darbuotojų atsakingumas
Darbo kontrolė
Atsakomybė

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų
3. pdb-sess Naudojamas neįgaliųjų parinkčių veikimui Kol įjungta naršyklė
4. Neįgaliųjų parinkčių slapukai:
sitelinx_background_color
sitelinx_contrast
sitelinx_disable_animation
sitelinx_fontsizer
sitelinx_heading_mark
sitelinx_links_mark
sitelinx_readable
sitelinx_underline
sitelinx_zoom
Neįgaliųjų parinkčių saugojimas 24 valandos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti